Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

Snažím se brát život s nadhledem a lehkostí.
Občas je potřeba podívat se na věci s odstupem a v klidu vše promyslet.
Třeba nad hrnkem Jihlavanky. Já u kávičky vždycky dostanu ty nejlepší
nápady a o tom je i tenhle blog. Tak se inspirujte.

Obrázek dívky ve žlutém

Léto nikdy nekončí!

Každé roční období má něco do sebe, ale u mě jednoznačně vede léto. Slunce, pikniky, nejrůznější zmrzliny… Je třeba něco dodávat?

To, že se venku ochlazuje a člověk tráví více času doma, má také své výhody – já se třeba těším, až vyzkouším všechny nastřádané recepty. Ale i tak se mi chvílemi po létě zasteskne.

Nedávno jsem měla na návštěvě kamarádku. Zabrousily jsme na tohle téma a jen tak z legrace jsme vymýšlely, jak bychom si mohly léto připomenout. Vzniklo z toho pár pořádně bláznivých nápadů, které mě inspirovaly k natočení videa:

 

Druhý den ráno jsem se nad tím ale u kávičky znovu zamyslela a došlo mi, že udělat si léto uprostřed podzimu není až tak nereálné. Nelenila jsem, doběhla do obchodu pro pár dobrot, naaranžovala na zem piknikovou deku a vyfotila kamarádkám fotopozvánku na nedělní piknik.

Velmi záhy mi přišlo pár nechápavých esemesek, venku to totiž zrovna vypadalo na pořádný déšť. Všechno jsem vysvětlila a o dvě hodiny později jsme uprostřed obýváku ochutnávaly první dobroty.

Piknik jsme si všechny moc užily, a navíc jsme si neodnesly ani jedno klíště! :) Už teď je proto jasné, že z letních nedělí bude tradice.