Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

Snažím se brát život s nadhledem a lehkostí.
Občas je potřeba podívat se na věci s odstupem a v klidu vše promyslet.
Třeba nad hrnkem Jihlavanky. Já u kávičky vždycky dostanu ty nejlepší
nápady a o tom je i tenhle blog. Tak se inspirujte.

Obrázek dívky ve žlutém

MEZI NÁMI: Jak se po Vánocích dostat do formy?

Ahoj!

Už vám po vánočním debužírování trochu odlehlo? Já na Nový rok dojedla poslední čtyři vanilkové rohlíčky a od té doby se snažím jíst zdravě. Jelikož ale vím, že mi dieta nikdy moc dlouho nevydrží, je třeba mít plán B. Vlastně i C a D.

Předloni jsem si dala novoroční předsevzetí, že hned od 2. ledna začnu běhat. Dokonce jsem si nechala od Ježíška nadělit běžecké boty a speciální zimní bundu, kterou jsem po Vánocích pověsila na hřebík, kde visí a čeká do teď. Na zasněženou krajinu se přece jen nejlépe kouká s kávou a knížkou v ruce. :)

jih_blog_1-6_behani2

Další rok jsem pod stromečkem našla DVD se Zumbou. Cvičení mě tentokrát opravdu bavilo, a navíc jsem byla pěkně v teple. Bohužel jsem ale poskakováním a křepčením rušila sousedku z druhého patra, takže ani ze Zumby nakonec nebylo nic.

Letos jsem na to ale vyzrála. Kamarádce jsem dala pod stromeček poukaz na pravidelné společné cvičení, takže se vzájemně pohlídáme. A můžeme u toho navíc ledacos probrat, tedy když nám vystačí dech. :)

Ostatně tu samou radu jsem měla i pro diváky pořadu Mezi námi.
I když to tentokrát vypadá nadějně, stejně s láskou vzpomínám na dětství, kdy jsem se uměla dostat do formy levou zadní. Co na tom, že šlo o formu na dort. :)