Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

Snažím se brát život s nadhledem a lehkostí.
Občas je potřeba podívat se na věci s odstupem a v klidu vše promyslet.
Třeba nad hrnkem Jihlavanky. Já u kávičky vždycky dostanu ty nejlepší
nápady a o tom je i tenhle blog. Tak se inspirujte.

Obrázek dívky ve žlutém

Mezi námi: Jak vyzrát na módní trendy?

Jsem ráda, když mi to sluší. Že bych se ale oblékala podle kreací z přehlídkových mol, to zase ne. Móda se totiž mění každé tři měsíce, zatímco vlastní styl vám nikdo nesebere.

I když někdy je potřeba improvizovat. O tom jsem se přesvědčila letos v létě, když jsem se narychlo vypravovala ven. Tak tak, že jsem si stihla uvařit kávu.

Moje vlasy se navíc zarputile bránily čemukoli, co byť jen vzdáleně připomínalo účes. Proto jsem byla ráda, že jsem si alespoň oblečení připravila předem. Rozhodla jsem se pro mou oblíbenou žlutou sukni a starší tričko, co k ní skvěle ladilo.

Hned, jak jsem si ho ale oblékla, všimla jsem si skvrny na dolním lemu. Co teď? Jiné tričko k sukni nepasovalo a hledat úplně novou kombinaci, na to nebyl čas. A tak jsem se smířila s tím, že si tričko nechám na sobě, skvrna neskvrna. Rychle jsem dopila kávu a už už chtěla vyrazit, když jsem si všimla nůžek, co ležely na stolku. No, asi už tušíte, co mě napadlo. :)

Dolní část trička jsem i se skvrnou jednoduše odstřihla. A nejenže nově vzniklý outfit vypadal překvapivě dobře, ustřihnutý kus látky mi navíc báječně posloužil jako čelenka do nepoddajných vlasů!

Vtipné na tom je, že následující den jsem se na internetu dočetla, jaký jsou trička nad pupík hit. No, evidentně mám v sobě víc citu pro módní trendy, než jsem tušila. :)

Podívejte se, co jsem na téma „móda“ natočila pro pořad Mezi námi.