Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

Snažím se brát život s nadhledem a lehkostí.
Občas je potřeba podívat se na věci s odstupem a v klidu vše promyslet.
Třeba nad hrnkem Jihlavanky. Já u kávičky vždycky dostanu ty nejlepší
nápady a o tom je i tenhle blog. Tak se inspirujte.

Obrázek dívky ve žlutém

Mezi námi: Je to ve hvězdách?

Znáte film Jáchyme, hoď ho do stroje? I já jsem si jednou nechala od kamarádky z legrace sestavit horoskop na míru. Stačilo jí jen moje datum narození a za pár dní jsme už u kávičky probíraly, co mě čeká a nemine. A moc jsme se u toho nasmály.

Horoskop například tvrdil, že budu celý příští týden v práci za hvězdu, a já se snad poprvé opravdu těšila na pondělí. Zvědavostí jsem nemohla dospat. Asi si dokážete představit moje překvapení, když mě pak v pátek opravdu šéf přede všemi pochválil!

A to byl jen začátek. V den, kdy se mi měla lepit smůla na paty, všechno mi padalo z ruky. Když mi hvězdy předpověděly úspěch u mužů, skoro každý se za mnou otočil. A tak jsem začala mít podezření, že to celé opravdu funguje. Dokonce jsem si vzala v práci volno, když jsem měla mít neúspěšný den. :)

Jenže asi po měsíci mi kamarádka zavolala a moc se omlouvala. Prý si spletla data, takže ten můj horoskop vlastně vůbec nebyl můj. No věřili byste tomu? Hvězdy za nic z toho nemohly, všechno jsem to zařídila sama. Prostě jsem tomu uvěřila a tak se to stalo.

Co z toho plyne? Netuším sice, co se stane příští týden, natož příští rok, jedno ale vím. Je to v mých rukách a ne ve hvězdách. :)

Krásný Nový rok!

Co si o roce 2017 myslí hosté pořadu Mezi námi, na to se můžete podívat zde.